Svatební služby - půjčovny svatebních šatů, svatební fotograf..

Tatínek, strýc nebo kamarád už svatbu nenafotí.
Profesionální svatební fotograf nafotí celou svatbu, pokud chceme, může i určité části svatebního obřadu nebo celou svatbu natočit.

Babička málokdy napeče buchty, uvaří svíčkovou/která byla vždy ta nejlepší/ a drobné svatební cukroví.
Cukrárny a cateringové agentury se postarají o drobné cukroví, svatební dort a další občerstvení.

Obálky na svatební přání nechodíme koupit na poštu.
Tiskárna nebo ateliér podle našeho návrhu nebo přání navrhne, vytiskne, někdy i zabalí originální svatební oznámení.

Auto pro nevěstu nemusí být to nejlepší auto, které v rodině máme.
Půjčovna svatebních aut přiveze nevěstu na svatební obřad slavnostně vyzdobenou luxusní limuzínou, ženicha přiveze třeba Hammer.

 

 

Hlava toho pojme hodně, proč ale spoléhat jen na svou paměť?

 

Svatební diář vám pomůže naplánovat svatbu od A do Z

Svatební diář je prostě mezi nevěstami oblíbený a úspěšně naplánoval  přes 20 000 svateb.

  • svatební diář vám dodáme v nádherném knižním šubru – boxu výběr
  • výběr ze 7 titulních barev v každém diáři
  • průvodce 16 svatebními tématy, které musí každá nevěsta zařídit
  • včetně 14 denního diáře na 12 měsíců s variabilním začátkem
Koupit svatební diář a naplánovat svatbu do všech detailů

Zásnubní prsteny, snubní prsteny a šperky

Začalo to zásnubním prstenem před nějakou dobou. Výměna snubních prstenů je vrcholný okamžik při každém svatebním obřadu. Nevěsta a ženich si vzájemně navléknou snubní prsteny a tím zpečetí manželský slib.

Snubní prsteny budou celý život vaším společníkem a bude připomínat váš manželský slib, ale hlavně, že jste na vše dva a tvoříte pár a rodinu.

Svatební oznámení, strom života,  jmenovky

Svatební oznámení je to první, co se řeší v předsvatebních přípravách. Dejte celé rodině a svým kamarádům na vědomí, že se blíží váš svatební den. Vyberte si originální svatební oznámení, které zaujme, bude prezentovat váš životní styl. Nepřeberné množství dalších svatebních tiskovin, které využijte na svatebním stole nebo jako výzdobu svatebního místa. Jmenovky svatebních hostů na stůl, směrovky po objektu nebo oblíbený strom života pro ženicha a nevěstu.
To vše si můžete nechat udělat přímo na míru od profesionálních tiskáren.

Svatební kytice a květinová výzdoba

Každá nevěsta si u oltáře drží krásnou a bohatou svatební kytici.  Je to hlavní symbol nevěsty, který je důležitým doplňkem pro nevěstu. Svatební kytice má i jiné využití na které čeká spousta neprovdaných žen po svatební obřadu. Jedná se o starou tradici, házení kytice.
Vyberte si krásnou svatební kytici pro nevěstu, domluvte si celou květinovou výzdobu vaší svatby.

 

Svatební fotograf zajistí, že budete moci vzpomínat

Svatební fotografie jsou důležitou vzpomínkou na slavnostní den ve vašem životě. Profesionální svatební fotograf nebo svatební kameraman zachytí celý průběh svatebního obřadu a následující svatební after party. Momentky ze svatebních příprav nevěsty, fotografie svatebních hostů a další příležitosti, které stojí za zaznamenání.
Profesionální svatební fotograf umí rozlišit a zachytit ten správný detail, který se stane úsměvnou vzpomínkou na váš svatební obřad, první manželský polibek a další svatební zážitky.

 

Půjčovny svatebních šatů, dámských šatů

Svatební obřad a svatba samotná je i o tom, jak vypadá nevěsta, co si kdo oblékl na svatební den. Svatební šaty si můžete půjčit ve půjčovně svatebních šatů, které nabídnou u šatů pro nevěstu různý střih, materiál i barvu svatebních šatů. Variant a možností, jaké bude mít svatební šaty nevěsta, jaký pánský oblek bude mít ženich je spousta. Svatební šaty můžete koupit za zajímavou cenu, například ve výprodeji svatebních salonů.
Pro ženy, které se svatby zůčastní jako svatební host je zajímavá nabídka exkluzivních společenských šatů od Pietro Filipi.

Svatební hudba pro after party

Co nejvíc rozproudí svatební zábavu, při čem se spojí kolektiv a odstraní zábrany z neznalosti? Přece u svatební hudby. Každá svatba je o veselé náladě, oslavě novomanželů a společenské zábavě. Podívejte se, jestli vás některá hudební skupina nezaujme. Pokud si správně vyberete, máte o zábavu postaráno.

Svatební doplňky

Svatební doplňky na auto pro nevěstu, dárky pro svatební hosty, jmenovky na stůl a další drobnosti, které doladí celkový dojem svatebního stolu a svatebního prostoru. Drobnosti, které vaši svatbu pozvednou.

Poskytujete svatební nebo jiné služby?  Kontaktujte nás a vložte akci do svatebních služeb.

Máte už zásnuby nebo svatbu za sebou? Napište nám váš příběh na dotazy@zameckehotely.cz, a my vám pošleme malý dárek.